Witamy na stronie BeneLUc Łukasz Kamza

„FACHOWCA POZNAJE SIĘ PO SZCZEGÓŁACH"

Firma "BeneLUc Łukasz Kamza" na wielkopolskim rynku budowlanym istnieje od 1999 roku. Od początku działalności stawiamy nacisk na szczegóły. Precyzja wykonania, dbałość o wykończenie oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. W tym czasie dużo inwestowaliśmy w najwyższej jakości sprzęt. Zatrudniliśmy grupę wyspecjalizowanych fachowców. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców.

Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje.Z naszych usług korzystały firmy takie jak Budimex, Mytkowski, Nickel Development, RomosDom, Panattoni Europe , Agancja FOOTAGE . W 2010 roku nasza firma brała udział projekcie Agencji FOOTAGE, Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o .o oraz TVP POZNAŃ . Był on emitowany w programie „Cztery Ściany" na kanale TVP INFO. Do dnia dzisiejszego prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Nickel Development.

Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do większości firm budowlanych posiadamy stałą ekipę fachowców.

Oferta wykańczania „pod klucz" to szybkie, tanie rozwiązanie dla osób, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Celem naszych działań jest maksymalne ułatwienie Państwu bezproblemowego i terminowego wprowadzenia się do gotowego mieszkania. Proponujemy 4 standardy wykończenia mieszkań – Kamień Polny, Kryształ Górski, Rubin i Brylant które zostały opracowane w oparciu o wysokiej jakości materiały i konkurencyjne ceny.

W cenę każdego standardu wliczony jest projekt, materiały budowlane oraz prace wykończeniowe.

Meble i wyposażenie kuchni stanowią opcję dodatkowo płatną.

Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Meble kuchenne, szafy wnękowe

Zaprojektujemy, i wykonamy Państwa wymarzoną kuchnię.

Drzwi i ściany ze szkła

Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa drzwi i ściany ze szkła.

 

wskazówki i porady

Doradzimy i pomożemy rozwiązać Państwa pytania i wątpliwości.

 

pakiet4

Kamień Polny

480* zł

szczegóły »

* cena netto, dotyczy mieszkań pow. 60 m2

Kryształ Górski

672* zł

szczegóły »

Rubin

948* zł

szczegóły »

Brylant

1620* zł

szczegóły »

Kontakt

BeneLUc Łukasz Kamza
Ul. Żabia 6
60-106 Poznań
Tel.: 604 444 086
E-mail: biuro@beneluc.pl