O nas

Fachowca poznaje się po szczegółach

Firma „BeneLUc Łukasz Kamza” na wielkopolskim rynku budowlanym istnieje od 1999 roku. Od początku działalności stawiamy nacisk na szczegóły. Precyzja wykonania, dbałość o wykończenie oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. W tym czasie dużo inwestowaliśmy w najwyższej jakości sprzęt. Zatrudniliśmy grupę wyspecjalizowanych fachowców. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców.

Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje.Z naszych usług korzystały firmy takie jak Budimex, Mytkowski, Nickel Development, RomosDom, Panattoni Europe , Agancja FOOTAGE . W 2010 roku nasza firma brała udział projekcie Agencji FOOTAGE, Poznańskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o .o oraz TVP POZNAŃ . Był on emitowany w programie „Cztery Ściany” na kanale TVP INFO. Do dnia dzisiejszego prowadzimy ścisłą współpracę z firmą Nickel Development.

Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do większości firm budowlanych posiadamy stałą ekipę fachowców.

Oferta wykańczania „pod klucz” to szybkie, tanie rozwiązanie dla osób, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Celem naszych działań jest maksymalne ułatwienie Państwu bezproblemowego i terminowego wprowadzenia się do gotowego mieszkania. Proponujemy 3 standardy wykończenia mieszkań – Kamień Polny, Rubin i Brylant które zostały opracowane w oparciu o wysokiej jakości materiały i konkurencyjne ceny.

 

W cenę każdego standardu wliczony jest projekt, materiały budowlane oraz prace wykończeniowe.

Meble i wyposażenie kuchni stanowią opcję dodatkowo płatną.

Zaufaj nam i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Wyceń mieszkanie

Wpisz powierzchnię swojego mieszkania w m2*
Kamień Polny 750zł
Kryształ Górski 900zł
Rubin 1200zł
Brylant 1700zł